• X edycja Piekarskiego Budżetu Obywatelskiego

• Szanowni Państwo,od 6 lutego do 27 marca 2023 trwa nabór projektów do X edycji Piekarskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku wprowadzamy nowość,czyli podział na duże i małe projekty.Duże projekty obejmują pulę 1 750 000 zł z maksymalną wartościąjednego projektu do 800 000 zł, małe projekty mają pulę 250 000 złz maksymalną wartością jednego projektu wynoszącą do 50 000 zł.Całość budżetu obywatelskiego to nadal 2 000 000 zł.  Zgłaszane mogą być zarówno projekty "twarde", do których należąinwestycje, jak i "miękkie", czyli projekty społeczne. Więcejinformacji,  w tym formularz zgłoszenia projektu oraz przykładowycennik, znajdziecie Państwo na stronie http://obywatelski.piekary.pl/.Gotowy dokument można złożyć w Urzędzie Miasta, przesłać gopocztą tradycyjną na adres: ulica Bytomska 84, 41-940 PiekaryŚląskie lub jego podpisany skan wysłać pocztą elektroniczną naskrzynkę pbo@piekary.pl. Zapraszamy do wspólnego zmieniania PiekarŚląskich!

• IX Mistrzostwa Polski w pracy z tekstem na komputerze.

• Stowarzyszenie Interinfo Polska wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Tyska mają zaszczyt zaprosić do udziału w IX Mistrzostwach Polski w pracy z tekstem na komputerze.

Finał tych Mistrzostw poprzedzi etap kwalifikacyjny, który odbędzie się online w terminie 5 – 8 marca 2023 r.

Udział w IX Mistrzostwach Polski jest bezpłatny.

Rejestracja do kwalifikacji, panel treningowy i same kwalifikacje odbędą się na platformie: https://konkursy-interinfo.pl

Wszelkie informacje dotyczące nadchodzących Mistrzostw Polski znajdują się w Regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

• MISTRZOSTWO PIEKAR ŚLĄSKICH W SIATKÓWCE DLA DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY

• W poniedziałek 20.02.2023 r. na naszej Sali odbyły się mistrzostwa Piekar Śląskich w siatkówce
              dziewcząt i chłopców grupy starszej. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły po wygraniu grupy i
              półfinału, pokonała w finale ZSP 2 wynikiem 2 : 0 i z 4 zwycięstwami została mistrzem powiatu. Skład
              zwycięskiego zespołu: Paulina Idzik, Aleksandra Tokarz, Patrycja Pudlik, Maja Smok, Nikola Chudziak,
              Nina Kubalak, Maja Karwat, Kaya Niemiec, Maja Sokół, Weronika Duda, Olga Kurcin i Victoria
              Kyianivska. Najlepszą zawodniczka turnieju została Ola Tokarz.
              Po dziewczętach na parkiet wyszli chłopcy. Nasi zawodnicy po 2 porażkach zakończyli udział w
              zawodach na rozgrywkach grupowych. Mistrzem Piekar została drużyna z MSP 5. Skład chłopców:
              Wojciech Sobczyk, Igor Nolewajka, Paweł Maciuła, Piotr Lubosik, Błażej Ostręga, Fabian Dragon , Alan
              Maciejok, Maciej Boborowski, Feliks Flaczek, Bernard Żabiński, Bartosz Zdebel.