Strona główna
Aktualności
Co nowego w szkole?Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
- 26.06.2026
- 74
Dziś zamykamy kolejny rozdział pełen nauki, wyzwań, wspólnych doświadczeń i sukcesów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników, zdobytej wiedzy oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy, aby każdy kolejny rok przynosił jeszcze więcej powodów do radości, satysfakcji.
- Zakończenie roku szkolnego 2025/2026: Czytaj więcej
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
- 19.06.2026
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026, które odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 roku.
Msza święta dla chętnych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły rozpocznie się o godzinie 8.00.
Następnie uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego odbędą się w Miejskim Domu Kultury – Filii w Kozłowej Górze według następującego harmonogramu:
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026: Czytaj więcej
Podziel się krwią!
- 26.05.2026
- Podziel się krwią!: Czytaj więcej
!!!Półkolonie 2026!!!
- 16.05.2026
Drodzy Rodzice!Informujemy, że w dniu 21.05 o godzinie 7:00 przy wejściu do szkoły odbędą się zapisy na półkolonie, które będą trwały w terminie od 29.06 do 10.07. Zapraszamy!

- !!!Półkolonie 2026!!!: Czytaj więcej
Ósmoklasistka finalistką konkursu z języka angielskiego
- 06.05.2026
Paulina Rebke z klasy 8a została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w województwie śląskim w roku szkolnym 2025/2026.
To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem jej ogromnej wiedzy, systematycznej pracy oraz pasji do nauki języka angielskiego. Konkurs ten należy do najbardziej wymagających, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z tak znakomitego wyniku!
- Ósmoklasistka finalistką konkursu z języka angielskiego : Czytaj więcej
"Mały Mistrz" wspiera młodych sportowców!
- 27.04.2026
- 15
W piątek, 24 kwietnia, w hali MOSiR w Kozłowej Górze odbył się wyjątkowy event w ramach programu „Mały Mistrz”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie z czterech szkół. Naszą szkołę dumnie reprezentowali uczniowie klas pierwszych.
Spotkanie rozpoczęło się energiczną rozgrzewką przy muzyce – już od pierwszych chwil było widać ogromne zaangażowanie i radość uczestników. Następnie uczniowie zmierzyli się z czterema torami przeszkód, które pokonywali z wielkim entuzjazmem i sportowym duchem.
- "Mały Mistrz" wspiera młodych sportowców!: Czytaj więcej
Album szkolny