• Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Ręcznej

Podobnie jak rok temu reprezentacje dziewcząt I chłopców zdobyły wicemistrzostwo Piekar Śląskich w zawodach piłki ręcznej grupy starszej. Nasze drużyny odniosły zwycięstwa nad MSP1 i MSP5 oraz przegrały że zwycięzcami turnieju MSP13.

Sklad dziewcząt: Patrycja Pudlik, Paulina Idzik, Ola Tokarz, Nikołaj Chudziak, Kaya Niemiec, Kyianivska Victoria, Kubalak Nina, Duda Weronika, Karwat Maja i Sokół Maja.

Skład chłopców: Boborowski Maciek, Nolewajka Igor, Sobczyk Wojtek, Maciuła Paweł  Lubosik Piotr, Żabiński Bernard, Maciejok Alan, Hajdukiewicz Daniel, Zygmunt Bartosz, Dragon Fabian, Borycki Wiktor. Gratulacje !!!

• eTwinning News:

• Uczniowie klasy 4 i 6 zakończyli działania związane z gałęzią samokontroli. Poprzez różne zadania projektowe wykonywane we współpracy z uczniami z Grecji, uczyli się panować nad swoimi emocjami i zachowaniem w szkole i w domu, i na tym polu możemy się już pochwalić większymi i mniejszymi sukcesami . O samokontroli nie zapomnimy, a tymczasem zabieramy się za gałązkę drugą: dobroć i szacunek.

Zapraszam do zapoznania się z fotorelacją. A. Matejczyk