• Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Piekarach Śląskich informuje, że od 4 marca 2024 do 18 marca 2024 r. rozpoczynają się zapisy do I-szej klasy na rok szkolny 2024/2025.

Harmonogram rekrutacji:

ZARZADZENIE_REKRUTACJA_SZKOLA_2024_25.pdf

Karta zgłoszenia do pobrania w sekretariacie lub ze strony internetowej.

Zgloszenie_do_klasy_pierwszej_2024-2025.docx

wniosek_o_przyjecie_dziecka_spoza_obwodu_szkoly_2024_2025.docx

Prosimy zwrócić uwagę na to, aby każde zaznaczone kryterium we wniosku było potwierdzone określonym dokumentem(zaświadczenie/oświadczenie zgodnie z Uchwałą RM P.Śl.)

oswiadczenie_woli_2024-25_(1).docx

Dokumenty niezbędne do dokonania zapisów:

1. wypełnione zgłoszenie (dla dzieci zamieszkałych w rejonie ZSP1)
              lub wniosek wraz z zaświadczeniami/oświadczeniami potwierdzającymi określone kryterium (dla dzieci spoza rejonu ZSP1).

2. dowód osobisty rodzica,

3. dokumenty potwierdzające dane dziecka
              - dowód osobisty dziecka, jeśli dziecko nie posiada takiego dokumentu, prosimy przedstawić następujące dokumenty:
              - karta Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ)
              - akt lub wyciąg aktu urodzenia dziecka (może być „stary”) lub książeczka zdrowia dziecka (koniecznie z pieczątką szpitala),