Dziś zamykamy kolejny rozdział pełen nauki, wyzwań, wspólnych doświadczeń i sukcesów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników, zdobytej wiedzy oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy, aby każdy kolejny rok przynosił jeszcze więcej powodów do radości, satysfakcji.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej – uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim, którzy wspierali naszą codzienną pracę. To dzięki wspólnemu zaangażowaniu miniony rok był pełen wartościowych wydarzeń i niezapomnianych chwil.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, regeneracji sił i realizacji marzeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
