• HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO  2022/2023

22.06.2023 (czwartek)  godzina 8.00 - msza święta kończąca rok szkolny 2022/2023 (dla chętnych)

23.06.2023 (piątek)

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w Miejskim Domu Kultury – Filia               w Kozłowej Górze.

godzina 8.15 – klasy I – III

godzina 9.30 – klasy IV– VII

godzina 11.00 – klasy VIII

Po zakończeniu uroczystości w Miejskim Domu Kultury uczniowie klas I – VII  pod opieką nauczycieli wracają do szkoły, gdzie w klasach odbędzie krótkie spotkanie z wychowawcami.

• L'Italia è venuta nella nostra scuola...

• W dniach 29.05 - 2.06 gościliśmy w naszej szkole przemiłych gości z Włoch. Panie Claudia Corrado oraz Francesca Maratea przyjechały do nas ze szkoły podstawowej I. C. n. 1 "Milani" z Policoro w ramach Akcji Job Shadowing projektu Erasmus+ "BET.IN.BAS". Przez cały tydzień Panie obserwowały pracę szkoły, uczestniczyły w lekcjach organizowanych w szkole i w terenie, a także dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pobyt w Piekarach Śląskich był również okazją do poznania naszego miasta, zwiedzenia jego głównych atrakcji turystycznych i poznania kultury i historii regionu.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w realizację projektu.

• XVIII edycja konkursu Memory Master

• 17 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z języka angielskiego Memory Master 2023. Trzynastu z nich zajęło miejsca na podium! Dwóch uczniów zdobyło tytuł Laureata II Stopnia, sześciu - tytuł Laureata III Stopnia, kolejnych pięciu uzyskało Wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

• Dzień Dziecka

• Rośnij zdrowo to hasło obchodów tegorocznego Dnia Dziecka. Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń. Dzieci uczestniczyły w pokazie kulinarnym prowadzonym przez znakomitego kucharza Dawida Domina, piły pyszne smoothie, kosztowały zdrowe przekąski i smakołyki przygotowane przez uczniów, był konkurs kulinarny "Talerz dla kucharza", Pokaz Talentów w Domu Kultury, turniej sportowy i gry i zabawy w temacie zdrowego żywienia. Zapraszamy do fotorelacji.